شرکت کارتن نفیس آرشیدای پرند با بیش از دو دهه تجربه، تولیدکننده‌ی انواع جعبه‌های لمینتی و مقوایی در ابعاد مختلف و کارتن‌های سه لایه و پنج لایه لمینتی می‌باشد. اگرچه این شرکت در سال 1381 با امکانات محدود، فعالیت خود را آغاز کرد، پس از اضافه کردن تجهیزات و راه اندازی یکی از خطوط سینگل فیس ، در سال 1392 موفق به احداث کارخانه در شهر صنعتی پرند شد. مجموعه‌ی کارتن نفیس آرشیدای پرند طی 10 سال گذشته با راه اندازی خط جدید تولید سینگل فیس با فلوت‌های E، B، C، دستگاه لمینت اتوماتیک و جعبه چسبانی در کنار استفاده از دستگاه فلکسو 2 و 4 رنگ و همچنین ماشین چاپ 4.5 ورقی 5 رنگ و تک رنگ به انضمام لترپرس و سلفون کشی، تلاش نموده است تا ضمن در نظر گرفتن نیاز مشتری، بهترین کیفیت و قیمت را در کنار سرعت عمل در اختیار آنان قرار دهد. از این رو شـــعار ما، کیفیت به همــــراه قیمت مناسب می‌باشد.

ماموریت ما

در شرکت کارتن نفیس ، دید ما ساده است: برای تبدیل شدن به یک فروشنده برتر، با ارائه انتخاب بی نظیر از بهترین ابزارها، تجربه خرید بی نظیر، حمل سریع و خدمات استثنایی مشتری که بیش از انتظارات است.

برای ما، مشتری همیشه پادشاه است. تعهد کلی ما به مشتریان، ما را قادر می سازد تا با هر مشترکی همکاری کنیم. هنگامی که از ما خرید می کنید، هنگامی که سفارش شما را تحویل می دهیم، فروش کامل نیست، هنگامی که شما کاملا رضایت دارید، کامل می شود.

انتخاب گسترده

کارتن نفیس با استفاده از تجارب بسیار بالای خود در زمینه تولید انواع کارتن و بسته بندی گام های بسیار برداشته و گستردگی محصولات ما پیوسته رو به افزایش و تنوع می باشد.

خدمات مشتری منحصر به فرد

ما رضایت شما را جدی می گیریم. ما خدمات حرفه ای اختصاص داده شده برای هر مشتری بدون توجه به اندازه سفارش ارائه می کنیم. مرکز پشتیبانی ما به سرعت به درخواست شما پاسخ می دهد.